Wszechbiblia Slayers

Księga gości  Księga gości Lista dyskusyjna  Lista dyskusyjna Forum  Forum
Redakcja  
News  
Artykuły  
Konkursy
Intro
Manga
Anime
Powieści
Postacie
Magia
Opis świata
Chronologia
Slayers Fight
Gdzie kupić
Seiyuu
Fanfiki
Fanarty
Fanmanga
Audio
Galeria
Cosplay
Dodatki
Inne
Gry
Linki
News
              
     
   

Archiwum


 


 
Samochód w slayersy! ^^

2002-09-30 17:32:00

Co by było jakby tak na samochodzie namalować postacie ze Slayers? Ano czemu nie... oto samochód należący do internetowej firmy "House of Anime", na którego karoserii możemy podziwiać postacie ze Slayersów!

 
Absolutny wysyp fików

2002-09-30 12:00:00

Słuchajcie ludzie i ludziska... nastąpił mały przełom (jesli mozna go nazwać małym). Z pewnością wielu z was nie mogło się doczekać pojawienia się jakiś nowych fanfików na stronie - no cóż, to nie z naszego straszliwego lenistwa (naprawdę nie! ;) czy z chwilowej niepłodności twórczej autorów strona z fikami świeciła pustkami. Przyczyną była zatrważająca ilość nadsyłanych prac! Nie było mocnych, ich po prostu nie dało się dodać pozostając po tym sprawnym na umyśle, ale... na szczęście udało się opracować w końcu wygodny system sprawnego dodawania kolejnych prac, a co za tym idzie - WSZYSTKIE NADESŁANE PRACE SĄ JUŻ DOSTĘPNE! Co to oznacza w liczbach - 78 tytułów, 243 rozdziałów, prawie 3 MB czystego tekstu (!!!) Oj będziecie mieli co czytać w długie jesienne wieczory... Zapraszamy do lektury.

Wielkie wielkie podziękowania dla naszego dobroczyńcy Archibalda - niech półnagie kobiety-smoczyce będą z Tobą!

 
Ankieta JPF znów dostępna

2002-09-27 12:00:00

"Nowa ankieta JPF na temat tytułów, które powinna wydać w najbliższym czasie. Wypowiedz się! Ankieta ruszyła od nowa więc jeśli już głosowałeś - zrób to ponownie! Więcej szczegółów znajdziesz pod poniższym linkiem." Przypominamy, że do wyboru są dwie wersje: Slayers - wydanie jednotomowe lub w formie kilku tomów. Zapraszamy więc do oddawania głosów na wydanie mangi Slayers w Polsce...

 
Opowiadanie - Slayers

2002-09-27 12:00:00

Jak wiadomo, cały fenomen Slayers rozpoczął się od słowa pisanego. We wrześniu 1989 w sławnym magazynie Dragon (comiesięczna kompilacja mang, artykułów i opowiadań ze sfery mangowego fantasy) ukazała się pierwsza historyjka napisana przez Hajime Kanzakę. Niedługo potem kolejne opowiadania zebrano i wydawano już w formie książkowej... a potem na ich bazie stworzono anime i mangi. Do dnia dzisiejszego wydano 15 powieści z serii podstawowej, cztery opowiadania dodatkowe, 17 powieści z cyklu Slayers Special i 4 z cyklu Slayers Delicious. Zamieszczony tu fragment to pierwszy z czterech rozdziałów pierwszej powieści, o wdzięcznym tytule "Slayers!". Zapraszamy do działu "Artykuły".

 
Ankieta była i się zmyła

2002-09-24 12:00:00

Co tu dużo mówić, oto tekst, który pokazał sie na stronie JPF: "Ankieta JPF na temat tytułów, które powinna wydać w najbliższym czasie została czasowo usunięta. Wkrótce wróci w nowej formie, bez możliwości manipulowania wynikami jakie miały miejsce ostatnio."

 
Ankieta JPF

2002-09-17 12:00:00

Na stronie JPF pojawiła się ankieta dotyczącą wyboru nowych tytułów do wydania. I stąd ta nowinka, bo pojawia się tam interesująca nas wszystkich pozycja - Slayers! Co tu dużo mówić - jest realna szansa na wydanie tegoż tytułu w Polsce. Do wyboru są dwie wersje: Slayers - wydanie jednotomowe lub w formie kilku tomów. Zapraszamy więc do oddawania głosów na wydanie mangi Slayers... [polecam też Tenchi Muyo :> - Agit]

P.S. Korzystając z okazji przypominam, że na stronie dostępne jest nasze polskie tłumaczenie pierwszego zeszytu Slayersów.


 
Fanartowy zawrót głowy

2002-09-17 12:00:00

Dziś cała masa nowych fanartów, a jest ich nie dziesięć, nie dwadzieścia.. ale aż 104! Tym samym liczba artów rośnie do rekordowej wręcz liczby 143 prac! Autorami nowych grafik są: Amethyst Angel (tak, tak.. to ta osóbka, spod której ręki wyszedł Slayers Hamlet!), oraz Yumiko i Sorako.

 
Minął roczek...

2002-09-13 12:00:00

Od dnia kiedy ta stronka po raz pierwszy ujrzała światło dzienne, minęło i wydarzyło się już sporo, a także dużo jeszcze przed nami... Dzisiaj Wszechbiblia obchodzi swoją okrągłą rocznice, a mianowicie swoje pierwsze urodzinki! Przez ten czas strona, wzbogacając się w treści i materiały, wyewoluowała do obecnej postaci, zyskując swój własny, niepowtarzalny styl. W tym dniu szczególnym dla strony chciałbym też przekazać gorące podziękowania dla wszystkich odwiedzających - bo to dzięki Wam i dla Was ta strona jest i będzie!

 
Nowości na stronie...

2002-09-13 12:00:00

Na początek co nieco o planach, projektach i innych rzeczach związanych ze stroną. Po pierwsze fanfiki - aktualnie trwają prace nad omawianym poprzednio systemem nimi zarządzającym i prawdopodobnie już niebawem zostaną zakończone. Podobna sytuacja dotyczy fanartów, gdyż tutaj też trzeba poczynić zmiany organizacyjne. Chwilowo nowo zapisane osoby do fanklubu nie będą umieszczane na liście klubowiczów z podobnych do powyższych przyczyn. No, to by było na tyle, a teraz pora na dobre wieści, czyli o tym, co zostało ukończone. Na pierwszy ogień poszły wszelakie galerie, dzięki czemu powiększanie ich o nowe materiały stało się zdecydowanie łatwiejsze - a oto efekty: nowe Cosplaye, a także nowe strony niesamowicie popularnej fanmangi pt. "Slayers Hamlet" - zarówno w wersji oryginalnej, jak i w polskim tłumaczeniu. Odnowieniu i wzbogaceniu o nowe materiały uległy opisy ras oraz geografia. Ufff.. to tyle na ten raz.

 
Slayers Pbch

2002-09-13 12:00:00

Właśnie dostaliśmy informacje od Zegarmistrza o ukończeniu prac nad Slayersowym "Play By Chat".

 
   
  Kopiowanie materiałów ze strony bez wiedzy i zgody autorów zabronione!
Strona http://slayers.wszechbiblia.net jest częścią portalu Wszechbiblia.NET
© 2000 - 2010 Wszechbiblia Slayers & Wszechbiblia.NET

Strona wygenerowana w: 0.58301700 1276788940
Slayers Copyright (c) 1989- 2010 Hajime Kanzaka / Rui Araizumi /
Kadokawa Shoten / TV TOKYO / SOFTX / Marubeni
 

Valid XHTML 1.0 Strict    Valid CSS!