Wszechbiblia Slayers

Księga gości  Księga gości Lista dyskusyjna  Lista dyskusyjna Forum  Forum
Redakcja  
News  
Artykuły  
Konkursy
Intro
Manga
Anime
Powieści
Postacie
Magia
Opis świata
Chronologia
Slayers Fight
Gdzie kupić
Seiyuu
Fanfiki
Fanarty
Fanmanga
Audio
Galeria
Cosplay
Dodatki
Inne
Gry
Linki
News
              
     
   

Archiwum


 


 
Nowości na stronie

2002-02-18 12:00:00

Dział poświęcony świetnej karciance ze świata Slayers, Slayers Fight, poszerzył się o spis talii kart z pierwszej serii. Dostępne są już dwie galerie z tapetami ze Slayersów. Miłego ściągania i upiększania swojego pulpitu :)

Nie samymi obrazkami człowiek żyje i tak mamy też coś dla ducha - nowy fik princess_Amelii, czyli kolejna część "I Nastał Chaos". Ciekawe, ile jeszcze kolejnych cześci przed nami. :)

 
Slayers znów w TV

2002-02-14 12:00:00

Tak, tak... Slayersi znów na ekranach naszych telewizorów. A jednak! :) Po jednym odcinku, ale to zawsze coś, można się tylko cieszyć. Znana jest także nowa ramówka kanału TVN7, która będzie obowiązywać od 1-go marca. Zgodnie z obietnicami, anime pozostanie na antenie stacji, a oto jak wygladają nowe godziny nadawania:
Od poniedziałku do piątku:
- 15:30 Slayers
- 15:55 Dragon Ball
... oraz w niedziele:
- 09:20 Yaiba legendarny Samuraj

 
Walentynki

2002-02-14 12:00:00

Z okazji Walentynek składamy wszystkim zakochanym gorące i najserdeczniejsze życzenia, aby ich miłość się spełniła, była odwzajemniana oraz trwała jak najdłużej!

 
I stał się TVN 7

2002-02-07 12:00:00

Grupa ITI (do której należy TVN oraz portal internetowy Onet.pl), będąca nowym właścicielem stacji RTL7, postanowiła, że nową nazwą dla tego kanału będzie "TVN7", a nie - jak to początkowo zapowiadano - TVN2. Zapewne takie posunięcie, czyli owa siódemka w nazwie, ma się kojarzyć telewidzom ze starym kanałem, stając się nawiązaniem do przeszłości. A co z anime? Na szczęście nie zostanie zaprzestana emisja żadnego z obecnie transmitowanych seriali - możemy już spokojnie odetchnąć z ulgą (uff!). W najbliższym czasie planowana jest nowa ramówka stacji, która ma w swym repertuarze uwzględniać bibliotekę programową RTL7. Może uwzględnią Slayersów i ponownie zagoszczą na naszych ekranach... kto wie... z czasem się okaże :)

 
Hej Hej! :)

2002-02-05 12:00:00

Witajcie wszyscy! Ech... jak sami wiecie, ostatnio na stronie nic się nie działo, no ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - jak to głosi stare przysłowie :) Wbrew złudnemu zastojowi na stronie, tak naprawdę za jej kulisami działo się naprawdę bardzo, bardzo dużo, no i proszę... oto efekt: nowy adres i tym samym nowy serwer, a także wystrój - który mam nadzieje spodoba się Wam i przypadnie do gustu... (identyczny jak na Toriyama Project, gdyż teraz obie strony będą tworzyć taki mini vortal :))... i w ogóle kolorowy zawrót głowy. Tak bardzo chcieliście tej aktualizacji... no to macie ! Hmm... no tak, jeszcze nie wszystko działa, ale to się wkrótce zmieni i to zapewne niezmiernie szybko, bo prace nad przenosinami oraz nowymi materiałami idą pełna parą, więc nawet co godzinę może pojawiać się coś nowego. Najważniejsze jest to, że ponownie ruszyliśmy, a dalej już jakoś samo pójdzie... oby tylko z górki. Oczywiście pojawią się nowe teksty i artykuły, zapewne także jakieś niespodzianki przygotowane specjalnie dla Was... a także kolejne Wasze prace w działach z fanartami i fanfikami - których to całkiem sporo przysłaliście do redakcji serwisu, za co dziękujemy! :)

Tak więc pozdrawiam Wszystkich w imieniu swoim i Agit... do następnego updatu! :) - Martin, Wasz nowy webmaster ;)

 
Nowa galeria

2001-12-09 12:00:00

Hmm... mała niespodzianka - do galerii dochodzi jakieś 150 obrazków świetnej jakości - teraz to dopiero jest co oglądać :). Wejście przez Galeria > Galeria 2. Dochodzą także nowe fiki - czteroczęściowe "Mega Slami Slayers" joisan, druga część "Opowiadania z o.o." princess Amelii i kolejne częci "Z pamiętnika farmera" Xellosa_Pana_Tajemnicy... Pamiętajcie o konkursie! Informacje poniżej...

 
Polska Naga 2001

2001-12-09 12:00:00

Mawia się, że śmiech perlisty niczym srebrzyste dzwoneczki to muzyka dla ucha, kojąca i niosąca ze sobą radość... To wszystko prawda. Jest jednak osoba, której śmiech jest... _inny_. Przyciąga. Fascynuje. Hipnotyzuje. Przyprawia o dreszcze. Żaden śmiertelnik nie jest w stanie mu się oprzeć... Tak. To Naga, której sławę przyniosły nie tylko niepospolite kształty, ale także - a może przede wszystkim - śmiech. Czy Ty także chcesz rozsławić się na cały świat? Nic prostszego... pójdź w kroki Nagi i... zaśmiej się najlepiej jak potrafisz. Nie potrzebujesz mieć grubo ponad metra w obwodzie klatki piersiowej, nie musisz nawet być kobietą (serio, facetom czasem nawet lepiej taki śmiech wychodzi)... wystarczy, że nagrasz próbkę swojego śmiechu a'la Naga i przyślesz ją do Wszechbiblii - zostanie on umieszczony i poddany ogólnemu głosowaniu (oczywiście próbki podpisywane będą jako "śmiech nr 1", żeby uniknąć jakiejkolwiek stronniczości i zachować anonimowość)... Nagrody? Owszem, będą (poza wielką sławą, rzecz jasna!). Zachęcam do nadsyłania próbek, pliki niezbyt wielkich rozmiarów (do 200 kb) i znośnej jakości - powodzenia! Termin nadsyłania - do końca roku (no, może na te kilka dni po przekroczeniu terminu przymknie się oko...)

 
Kroniki LON...

2001-12-05 12:00:00

No i kolejny update - nareszcie jakieś tempo. Fiki, fiki, fiki!!! Ja się boję nawet liczyć, ile fików jest już w Kronikach LON ^^... a któż dziś je zasilił: sam Wielki Rezo-san (ciąg dalszy czadowej Sayonary), nie kto inny jak princess_Amelia (I Nastał Chaos 2 - olbrzym!, a także bonusik o Xellossie) oraz Xelloss Pan Tajemnica w crossoverze Slayers i Harvest Moon (grałam w to, grałam)... Aww... czemu taki słaby odzew w związku z konkursem o czarnowłosym? Słabo, słabo... napłynęło ledwo kilka odpowiedzi... w drodze losowania z małej grupki sierotka w mojej osobie wyłoniła princess_Amelię (tak tez się złożyło, że udzieliła odpowiedzi jako pierwsza) - nagroda w postaci artbooka w drodze. Ej, widzicie, nagrody _są_ - mam nadzieję, że w drugim konkursie dacie czadu - tu macie więcej czasu, ale i wymaga to większego nakładu pracy... Zachęcam do wzięcia udziału, gwarantuję dobrą zabawę i pełną uczciwość!

 
I jeszcze raz fanfiki...

2001-12-03 12:00:00

Znów update - w Kronikach LON znajdziecie pozostałe części Lost Sagi, która zakończyła się na 28 częściach! A Nieugięty Pisarz Rezo zdążył zaatakować z nową sagą: Sayonara My Friends, której dotąd napisał 5 części - już siedzą na Wszechbiblii. Ponadto - teraz naprawdę jest fanart by Xelloss Pan Tajemnica; nie doszedł z ostatnim updatem ze względu na... brak miejsca na serwerze! Naprawiam to: nowe pliki składowane będą na wbiblia.interia.pl. Nie zapominajcie o Topliście! Kliki były resetowane i nastapił wyraźny spadek... z 18 miejsca na 28... a przydałoby się więcej :)

 
Nowe fanfiki

2001-12-02 12:00:00

No i proszę, _jest_ kolejny update! Tym razem naprawdę solidny - zerknijcie do Kronik LON, będziecie w szoku! Nowe prace: Alex, princess_Amelia, Setzer i Xelloss Pan Tajemnica... a wkrótce także Red Priest Rezo (nieugiety Kapłan powróci w nowej sadze!) Dochodzi tez nowy fanart by Xelloss Pan Tajemnica... Jednym słowem - nieźle! Jeśli chcesz, by i Twoja praca znalazła się w Kronikach lub Fanarcie... to... hmm... przyślij ją do mnie? Acha, malutka prośba - najlepiej byłoby, gdyby tekst Twego fika był w .txt... to szalenie ułatwi mi pracę. Jeśli już naprawdę _musi_ być plik .doc, to - proszę - nie szalej z tabulatorami, enterami (błagam! Tylko nie entery na końcach wiersza!!!), ciągami spacji i tym podobnymi... chyba że - oczywiście - konieczne jest to dla np. kompozycji tekstu czy czegokolwiek podobnie twórczego. Nie pomyslcie sobie Bóg wie czego o moich wymaganiach, ale po prostu zagwarantuje to szybszy "przerzut" fika z mojej skrzynki na stronę. Z góry dziękuję. No i przypominam o otwarciu działu Z Pamiętnika Liny :)

 
   
  Kopiowanie materiałów ze strony bez wiedzy i zgody autorów zabronione!
Strona http://slayers.wszechbiblia.net jest częścią portalu Wszechbiblia.NET
© 2000 - 2011 Wszechbiblia Slayers & Wszechbiblia.NET

Strona wygenerowana w: 0.23716900 1315049099
Slayers Copyright (c) 1989- 2011 Hajime Kanzaka / Rui Araizumi /
Kadokawa Shoten / TV TOKYO / SOFTX / Marubeni
 

Valid XHTML 1.0 Strict    Valid CSS!