Wszechbiblia Slayers

Księga gości  Księga gości Lista dyskusyjna  Lista dyskusyjna Forum  Forum
Redakcja  
News  
Artykuły  
Konkursy
Intro
Manga
Anime
Powieści
Postacie
Magia
Opis świata
Chronologia
Slayers Fight
Gdzie kupić
Seiyuu
Fanfiki
Fanarty
Fanmanga
Audio
Galeria
Cosplay
Dodatki
Inne
Gry
Linki

Gdzie kupić

              
     
   

Sklepy internetowe


Japanimation

url: http://japanimation.com/jstore/
opis: Można tam dostać praktycznie wszystko, co z tego anime ukazało się w Ameryce. Wydanie zeszytowe mangi, artbooki, seria telewizyjna i filmy kinowe na kasetach VHS lub płytach DVD, także płyty audio, plakaty oraz postery.

Otaku

url: http://www.otaku.com
Skarbnica Slayersowego stuffu. Przebogaty w soundtracki sklep (i to nie tylko slayersowe), znaleźć tam również można artbooki i mangi, a nawet figurki postaci. Zakupu można dokonywać przez www podając numer karty kredytowej. Zaporowe mogą być nie tylko ceny, ale także koszty przesyłki. Z tego powodu warto poszukać pożądanych soundtracków gdzie indziej, zanim trzeba będzie kupić w tym miejscu - jest to jednak największa internetowa skarbnica sountracków. Mimo że ich sklep jest w Japonii, stronę stworzono w "zrozumiałym" języku, to jest po angielsku.

Amazon

url: http://www.amazon.com
Znany i lubiany sklep internetowy. Można tam dostać zarówno kasety video, jak i płyty DVD z filmami oraz serią TV, w tym także specjalne zestawy kolekcjonerskie. Również i tutaj można dostać mangi, artbooki oraz płyty audio. Warto też prześledzić, co ze Slayers sprzedawane jest na aukcjach... dzięki czemu można dostać coś taniej.

Animecastle

url: http://www.animecastle.com
Również wielki wybór sountracków, tyle że produkowanych przeważnie przez firmę SonMay, a więc nielegalnych. Znajduje się tutaj także szeroki asortyment na kasetach VHS, zarówno w wersji sub jak i dub. Szkoda tylko, że koszty przesyłki są spore (paczka wysyłana jest poprzez firmę kurierską UPS).

DVDExpress

url: http://www.dvdexpress.com/
Można powiedzieć że jest to Amazon i AnimeCastle w jednym - DVD , VHS oraz sountracki. Jednak ze Slayers nie znajdziemy tutaj tak wielu rzeczy - jedynie same DVD i VHS w niezbyt okazałej ilości oraz plakaty, za to te braki mogą wynagrodzić nam koszty przesyłki, które jak na amerykańską firmę są dość niskie. Jeśli chcecie oszczędzić kilka(naście) dolarów, to warto tutaj coś kupić. Jeśli nie, lepiej wybrać Amazon, który ma zdecydowanie większą ofertę.

Rightstuf

url: http://www.rightstuf.com
Kolejny amerykański sklep z anime. Na uwagę zasługują w nim dwa elementy: po pierwsze, mają informacje o anime, które zostaną wydane dopiero za jakiś czas - system "zamówień przedpremierowych" działa tam bardzo dobrze. Po drugie - niestety, koszty samego DVD/VHS są wyższe niż w innych sklepach, stosujących system rabatu, a i przesyłka też tutaj kosztuje. Sama oferta przypomina bardzo tą, jaka jest na Animecastle, sporo kaset VHS, zarówno w wersji sub, jak i dub.
   
  Kopiowanie materiałów ze strony bez wiedzy i zgody autorów zabronione!
Strona http://slayers.wszechbiblia.net jest częścią portalu Wszechbiblia.NET
© 2000 - 2011 Wszechbiblia Slayers & Wszechbiblia.NET

Strona wygenerowana w: 0.35553800 1315379740
Slayers Copyright (c) 1989- 2011 Hajime Kanzaka / Rui Araizumi /
Kadokawa Shoten / TV TOKYO / SOFTX / Marubeni
 

Valid XHTML 1.0 Strict    Valid CSS!